Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

!!!Antisparta!!!

A.C.A.B

A.C.A.B. (All Cops Are Bastards - angl. "všichni policisté jsou bastardi") je zkratka dříve užívaná především mezi (bývalými) vězni. Přes svůj ultralevicový původ je nyní (alespoň v Evropě) nejvíce používána radikální pravicí a fotbalovými hooligans jako výraz odporu k policii, a tak i státnímu systému obecně. Obvykle je prezentována vokálně (především jako zkratka, buď anglickým hláskováním počátečních písmen "ejsíejbý" či počeštělým "acab") nebo nápisy na vlajkách či jiných součástech choreografie ultras skupin. V poslední době se ovšem stala i velmi oblíbeným tetovacím motivem.

Už je tomu 26 let od doby, kdy Gary Hodges zpíval spolu s kapelou The 4-Skins píseň s podivným názvem A.C.A.B.. Rozšifrovaní této stále populárnější zkratky je jednoduché-All Cops Are Bastards (Všichni fízlové jsou kurvy). Později s kapelou zpívali ještě další dva zpěváci, jeden z nich, který si říkal Panther na živých vystoupeních často před tímhle songem říkal, že né všichni policajti jsou hovada, což se dá snadno pochopit-v každé skupině něčím podobných lidí se najdou i odlišní jedinci. Né všichni Cikáni kradou, né všichni anarchisti jsou zároveň i komunisti. Nic není černobílé, nedá se zobecňovat. Heslo A.C.A.B. ale stále platí a na oblečení ho nosí natisklé nebo vyšité statisíce lidí různých barev pleti, různých národností a příslušností k různým hnutím po celém světě a to je dobře.

Proč ale většina lidí k smrti nesnáší policajty, když jsou tady, aby chránili náš majetek a bránili nás před zločinci? Protože fízlové nic z toho nedělají. Namísto toho jsou často aktivními členy různých mafií, jsou spolčeni s vlivnými a bohatými, rádoby ctihodnými občany, kteří sedí v čele různých úřadů a institucí. Jednu věc ale policie umí skvěle-buzerovat nevinné. Když je ale zásah policistů potřebných, sedí idioti v uniformách posraní na svých služebnách, případně žerou koblížky ve svých autech se zeleným pruhem.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek